Çizimlerinizi dijitalleştirin

REKLAM

Lenovo’nun, dünyanın en ince 2’si 1 arada tableti Yoga Book , gerçek mürekkepli dijital kalemiyle teknoloji severleri büyülüyor. Gerçek mürekkepli dijital kalemi ile not almanızı veya çizim yapmanızı sağlayan Yoga Book, sizi not defterinizden kurtarırken daha önce hiç olmadığı kadar verimli çalışmanıza ve dilediğiniz yerde yaratıcılığınızı kullanabilmenize imkan tanıyor.

Gerçek mürekkepli kalemiyle kağıt üzerine alınan notları ya da çizimleri anlık olarak dijitalleştirebilme özelliğine sahip Yoga Book, teknolojinin en şık halinin size sunduğu kolaylıkların tadınızı çıkarmanızı sağlıyor. Yoga Book’un gerçek mürekkepli kalemi Real Pen , not almanın yeni doğal yolunu size sunarken; yazılar ve çizimler, dijital ortama, profesyonel kalitede anlık olarak aktarılıyor. Şarj gerektirmeyen Real Pen, gerçek mürekkebi sayesinde normal bir kalem olarak da kullanılabiliyor. Real Pen ile tasarımlar, çizimler ve notlar saniyeler içinde düzenleniyor, organize ediliyor, birleştiriliyor ve paylaşılıyor.

Yoga Book, Real Pen ile fikirlerin havada uçuşup kaybolmasına, ilham dolu anların unutulmasına son verirken ihtiyaç duyulduğunda görüntülenen ve gizlenebilen Halo klavye teknolojisiyle de büyük fark yaratıyor. Cihazın, not almak veya çizim yapmak için kullanılan alanı, istenirse tek dokunuşla dijital olarak ortaya çıkan Halo klavyeye dönüşüyor ve böylece Yoga Book ile dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi kolayca yazı yazılabiliyor. Yazım yanlışlarını azaltmak için dokunmatik geri bildirim sağlayan hassas, haptik teknolojiye sahip Halo klavye ile Yoga Book kullanıcıları kusursuz bir yazı deneyimi yaşıyor; herhangi bir ağırlık hissetmeden, klavyelerini diledikleri yere götürüyor.

Açıldığında yalnızca 4,05 mm inceliğinde olan ve yalnızca 690 gram hafifliğindeki, tek bir şarj işlemi ile 12 saate kadar kullanılabilen Yoga Book, hem Android hem de Windows ile uyumlu çalışıyor. Yoga Book, yüksek çözünürlüklü 10.1″ IPS FHD ekranı, Dolby Atmos ses teknolojisi ve 64 GB belleği ile rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. Alüminyum (Al) ve magnezyum (Mg) alaşımlı malzemeden üretilen 360 derece açılan bir menteşeye sahip olan Yoga Book metalik gri ve şampanya rengi seçenekleri ile sunuluyor.

KAYNAK: CHIP Online

REKLAM

Bir yorum bırakabilirsiniz